Голова Міністерства фінансів України Олександр Данилюк висловив переконання у силі українських позицій у справі «боргу Януковича», яка розглядається в Лондонському суді.

Голова Міністерства фінансів України Олександр Данилюк висловив переконання у силі українських позицій у справі «боргу Януковича», яка розглядається в Лондонському суді. Про це він заявив під час виступу на прес-конференції щодо результатів роботи Мінфіну у 2016 році та планів на 2017 рік

«Два тижні тому були слухання у суді в Лондоні, вони проходили протягом трьох днів. Там Україна чітко довела свою позицію щодо цієї справи. Зараз суддя готує рішення», — зазначив він.

«Я впевнений, що ми маємо сильну позицію і це буде рішення на нашу користь», — додав міністр.

Нагадаємо, Росія подала позов до Лондонського суду через «борг Януковича» в 3 млрд доларів, наданих йому у вигляді кредиту.

В свою чергу, загальна сума взаємних позовів між Україною і Російською Федерацією, поданих в арбітражні суди Європи, до кінця лютого сягнула майже 100 млрд доларів.

Мінфін заявив про підготування відповіді на цей позов.

Раніше Данилюк повідомляв, що пріоритетами державного бюджету України на 2017 рік є освіта, медицина і соціальний захист.

Також він розкритикував роботу Державної фіскальної служби України і заявив, що в Україні не буде підвищення пенсійного віку.

Окрім цього, Данилюк запропонував легалізувати гральний бізнес.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile