УКРАЇНА

Міністр фінансів звинуватив ГПУ у затягуванні справ щодо екс-керівників Привату

21 грудня, 2017 16:48
УКРАЇНА/Міністр фінансів звинуватив ГПУ у затягуванні справ щодо екс-керівників Привату
Зберегти
Вигляд
Міністр фінансів України Олександр Данилюк звинуватив Генеральну прокуратуру в затягуванні справ колишніх керівників і власників Приватбанку.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк звинуватив Генеральну прокуратуру в затягуванні справ колишніх керівників і власників Приватбанку.

Про це він сказав під час брифінгу, передає кореспондентка Громадського.

Данилюк звинуватив ГПУ, зокрема, у порушенні та активному просуванні справ проти чинних посадовців банку, Мінфіну та Нацбанку, та їхніх радників.

Крім того Данилюк вимагає відставки генерального прокура України Юрія Луценка.

За словами міністра, арешт активів олігарха Ігоря Коломойського Високим судом Лондона відбувся «не завдяки зусиллям Генеральної прокуратури, а незважаючи на її зусилля завадити цьому процесу».

Він нагадав, що міністерством фінансів та діючим керівництвом ПриватБанку було ініційовано 5 кримінальних проваджень проти колишніх власників та керівників банку, проте жодне з них не було передано до суду. 

20 грудня Високий суд Лондона вирішив арештувати активи Коломойського і Боголюбова у всьому світі. 18 грудня стало відомо, що генпрокурор Луценко зустрічався з Коломойським в Амстердамі. 

Раніше, 21 листопада, прокуратура ініціювала податкову перевірку міністра Данилюка. Його адвокат заявив, що це відбулося усупереч закону. 

Пов`язані новини