Міністр аграрної політики Тарас Кутовий домігся заборони кандидату у депутати в окрузі №151 у Полтавській області Олександру Кутовому розповсюджувати передвиборну агітацію, повідомляє громадянська мережа «Опора»

Як зазначається, що суд заборонив розповсюджувати передвиборну агітацію, оскільки вона ототожнюється з іменем міністра.

При цьому, сам Тарас Кутовий в у 2012 та 2014 роках обирався народним депутатом саме в окрузі №151.

«Згідно з позовом Олександр Кутовий розповсюджував агітаційні матеріали, а саме відеоролик та листівки, використовуючи символіку ідентичну тій, що використовувалась Тарасом Кутовим під час власних виборчих кампаній», - йдеться у повідомленні «Опори».

Крім того, в агітаційних листівках Олександр Кутовий зазначав лише власне прізвище, що може вводити виборців в оману.

Вказується, що відповідно до позову, суд ухвалив рішення заборонити обласній державній телерадіокомпанії «Лтава», а також приватним, громадським та іншим телерадіоорганізаціям транслювати в ефірі відеоролик кандидата в народні депутати Олександра Кутового.

Крім цього, суд заборонив розміщення будь-яких агітаційних матеріалів, які можуть пов’язувати вказаного кандидата з Тарасом Кутовим.

Нагадаємо, довибори по мажоритарних округах у Верховну Раду пройдуть 17 липня. 

21 червня ЦВК завершила реєстрацію кандидатів у народні депутати на проміжних виборах до Верховної Ради 17 липня. На той момент було зареєстровано 376 кандидатів.

Згодом 5 кандидатів відмовились від участі у виборах.

Поділитись: