Міністр оборони США Джеймс Меттіс заявив, що не бачить умов, за яких була б можливою військова співпраця з Росією, а також попередив НАТО бути жорсткішими у відносинах з Москвою.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс заявив, що не бачить умов, за яких була б можливою військова співпраця з Росією, а також попередив НАТО бути жорсткішими у відносинах з Москвою. Про це повідомляє Reuters.

«Ми не у тому положенні зараз, аби співпрацювати на військовому рівні. Але наші політичні лідери будуть співпрацювати і шукати порозуміння», — сказав Меттіс після наради у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

Він також додав, що є дуже мало сумнівів у причетності Росії до втручання до виборчого процесу у багатьох демократичних країнах.

Під час закритої зустрічі НАТО Меттіс зазначив, що альянсу слід бути реалістичним стосовно відносин з Москвою, а його дипломатам слід говорити «з позиції сили».

Міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу відреагував на це із заявою, що подібні спроби «безперспективні», передає федеральна агенція ТАСС.

«Ми готові до відновлення співпраці з Пентагоном. Але спроби вибудовувати діалог з позиції сили по відношенню до Росії безперспективні», — сказав він.

У відповідь на це Меттіс зазначив, що йому взагалі не потрібно відповідати на російську заяву, оскільки НАТО завжди виступав за військову міць та захист свобод.

Раніше президент США Дональд Трамп заявляв, що Росія окупувала Крим через м’якотілість колишнього президента Барака Обами.

До цього у Білому домі заявили, що Трамп очікує від Росії повернення Криму Україні.

Нагадаємо, президенти США Росії під обговорювали координацію дій для боротьби з «Ісламською державою» в Сирії. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Знайти 6 відмінностей: як змінилась риторика Трампа після перемоги на виборах»

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: