Міністр оборони України Степан Полторак доручив військовій службі правопорядку провести розслідування ситуації з якістю харчування в 169 Навчальному центрі «Десна», матеріали якого будуть передані у військову прокуратуру.

«Під час зустрічі з головним військовим прокурором Анатолій Матіос обговорили нагальні проблеми війська, в тому числі і ситуацію з якістю харчування в 169 навчальному центрі «Десна». Наразі я доручив військовій службі правопорядку провести розслідування. Після його завершення ми передамо матеріали до військової прокуратури, щоб винні понесли гідне покарання», – написав Полторак у Facebook.

Він також повідомив, що Матіос пообіцяв всебічну підтримку та допомогу щодо питання забезпечення законності та порядку в Збройних Силах України.

«Питання якості харчування військовослужбовців знаходяться на моєму особистому контролі Реакція на подібні порушення буде швидкою, а винні особи не уникнуть відповідальності. А всі порушення щодо забезпечення Збройних сил України, повинні розглядатися як злочини проти держави», –написав Полторак.

Раніше в Міноборони розповіли про отруєння військових в центрі «Десна».

Поділитись: