Проблема необ’єктивного суддівства на Олімпіаді в Ріо співставна із проблемою допінгу і через неї українські спортсмени ні Іграх втратили 2 золоті нагороди.

Таку думку в ефірі Громадського висловив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

«Це проблема, яка співставна з проблемою допінгу. Тому що необ’єктивне суддівство вбиває спорт. Треба міняти ситуацію. Я переконаний, що у нас вкрали 2 золоті медалі. Верняєв більш був достойний як абсолютний чемпіон, а він став «срібним» призером (у багатоборстві зі спортивної гімнастики – ред.) і Жан Беленюк. Я це відверто говорю і буду говорити. Буду говорити з федераціями відповідними, щоб вони не сиділи мовчки, а подавали відповідні апеляції, бо потрібно діяти», – сказав міністр.

ВСІ НОВИНИ ОЛІМПІАДИ В РІО

Нагадаємо, Олег Верняєв здобув «срібло» у багатоборстві зі спортивної гімнастики. Напередодні він приніс Україні перше «золото» Олімпіади в Ріо, посівши перше місце у вправах на паралельних брусах.

Жан Беленюк став срібним призером з греко-римської боротьби у вазі до 85 кг, програвши у фіналі росіянину Давіту Чакветадзе з рахунком 9:2.

Зауважимо, що на думку, коментаторів, зокрема, бронзового призера Олімпіади-2008 в Пекіні з греко-римської боротьби Армена Варданяна, судді в цьому поєдинку не були об'єктивними.

Жданов тоді заявив, що у Беленюка вкрали золоту медаль Олімпіади.

Поділитись: