Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов закликав про допомогу українському чемпіону світу з шашок Юрію Анікєєву, якого Міжнародна федерація шашок (IDF) дискваліфікувала на 3 роки через носіння вишиванки

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов закликав про допомогу українському чемпіону світу з шашок Юрію Анікєєву в оскарженні його дискваліфікації Міжнародною федерацією шашок через носіння вишиванки.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

Згідно з повідомленням, подача та супровід позову в арбітражному суді коштуватиме не менше 50 тисяч євро, яких не мають ані спортсмен, ані профільна федерація.

Також зазначається, що міністр назвав рішення про дискваліфікацію Юрія Анікєєва «особистим зведенням рахунків та політичними репресіями за публічну патріотичну, проукраїнську позицію гравця».

«Це елемент тотальної гібридної війни, яку Росія веде проти України, в тому числі, шляхом використання кишенькових та підконтрольних Кремлю міжнародних спортивних федерацій. Не секрет, що керівництво Міжнародної федерації шашок практично повністю складається із громадян Росії», — заявив Жданов.

Крім того наголошується, що Анікєєва нагородять за визначні досягнення і громадянську позицію.

Раніше повідомлялося, що Міжнародна федерація шашок дискваліфікувала українця Анікєєва.

Поділитись: