У Ріо-де Жанейро, де зараз проходить Олімпіада-2016, дуже напружена криміногенна обстановка. Про це в ефірі Громадського розповів міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

ВСІ НОВИНИ ОЛІМПІАДИ В РІО

«Ситуація дуже напружена з криміногенною обстановкою. Нас попереджали, щоб ми не заїжджали в окремі райони, були обережні. Також радили не носити з собою багато грошей та цінні речі. І головне – ні в якому разі не заходити в місця, які не стосуються олімпійських об’єктів», — сказав міністр.

За словами Жданова, також є проблеми з інфраструктурою міста. «Дуже великі відстані між олімпійськими об’єктами. Навіть без заторів можна їхати годину-півтори. Учора перекрили вулицю для змагань велосипедистів, тому їхати містом було практично неможливо», — додав він.

10 цікавих фактів про Олімпіаду в Ріо

Раніше сьогодні у прес-штаб при Олімпійському кінному центрі на Олімпіаді в Ріо влучила куля, вона пробила брезентовий дах приміщення. Пізніше в поліції заявили, що це була «випадковість».

Нагадаємо, в ніч на 6 серпня у Бразилії на стадіоні «Маракана»відкрились 31-ші літні Олімпійські Ігри. В цьому році Олімпіада триватиме 17 днів – з 5 по 21 серпня.

Інший бік Олімпіади. 5 історій від жителів Ріо, чиї будинки зруйнували через Ігри

Україна увійшла в топ-10 країн, які виплатять призерам Олімпіади найбільші призові. Збірну України представлятимуть 206 спортсменів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile