УКРАЇНА

Міністри України та Болгарії обговорюють запуск поїзда Київ-Софія

26 березня, 2017 16:22
УКРАЇНА/Міністри України та Болгарії обговорюють запуск поїзда Київ-Софія
Зберегти
Вигляд
Питання налагодження прямого залізничного сполучення за маршрутом Київ-Софія обговорювалося 24 березня в болгарській столиці міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном і його болгарським колегою, міністром транспорту інформаційних технологій і зв'язку Христо Алєксієвим.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян та міністр транспорту інформаційних технологій і зв'язку Христо Алєксієв обговорили питання налагодження прямого залізничного сполучення за маршрутом Київ-Софія.

Про це повідомляє «Центр транспортних стратегій».

Сторони також обговорили питання організації міжнародного прямого вантажного залізнично-поромного сполучення між Україною і Республікою Болгарія, проблеми відновлення прямого авіаційного сполучення Одеса-Варна.

Окрему увагу було приділено відновленню дороги Одеса-Рені, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що питання налагодження залізничного сполучення між Україною і Болгарією обговорювалося в червні минулого року на зустрічі Президента України Петра Порошенка і прем'єр-міністра Болгарії Бойко Борисова.

Тоді Порошенко висловив надію, що за результатами переговорів «буде прискорена робота з налагодження залізничного та поромного сполучення» між двома країнами.

У січні 2017 року голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун заявив про те, що компанія планує запустити пасажирські поїзди в європейські країни.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини