УКРАЇНА

Міністри ЄС з питань сільського господарства погодять безвіз для України 11 травня

10 травня, 2017 15:39
УКРАЇНА/Міністри ЄС з питань сільського господарства погодять безвіз для України 11 травня
Зберегти
Вигляд
Міністри країн-членів Європейського Союзу з питань сільського господарства та рибальства затвердять надання безвізового режиму для України на засіданні 11 травня.

Міністри країн-членів Європейського Союзу з питань сільського господарства та рибальства затвердять надання безвізового режиму для України на засіданні 11 травня.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Так, згідно з порядком денним засідання, міністри затвердять низку законодавчих питань, зокрема і питання «звільнення від віз громадян ЄС під час поїздок в Україну та громадян України, власників біометричних паспортів, під час поїздок до ЄС».

Зокрема, міністри розглянуть Регламент Європарламенту і Ради ЄС, що вносить зміни до постанови №539/2001, в якій зазначені треті країни, чиї громадяни під час перетину зовнішніх кордонів повинні мати візу, і країни, чиї громадяни звільняються від такої вимоги (Україна).

Це питання планують розглянути близько 11:00 за київським часом.

Раніше Верховний представник ЄС із зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що Євросоюз оголосить про угоду щодо спрощення візового режиму з Україною через кілька днів.

Нагадаємо, 6 квітня Європейський парламент підтримав пропозицію Єврокомісії надати Україні безвізовий режим.

Відповідне голосування відбулося в рамках пленарного засідання Європарламенту в Страсбурзі. «За» проголосував 521 депутат Європарламенту, «проти» — 75, утримались — 36.

Після введення Європейським Союзом безвізового режиму, громадяни України зможуть відвідувати без віз 30 країн, які входять до Шенгенського простору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безвізовий режим з ЄС: інструкція з користування для українців.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# безвіз
Пов`язані новини