Пропозиція заступника міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергія Петухова не відображає офіційну позицію Міністерства юстиції

Пропозиція щодо того, що Україна могла б прийняти мігрантів для отримання «безвізу» заступника міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергія Петухова не відображає офіційну позицію Міністерства юстиції чи очільника Мін’юсту Павла Петренка.

Про це йдеться у повідомленні  прес-служби Мін'юсту.

Зауважується, що така заява Петухова «є його особистою позицією як громадянина та людини, яка брала участь у відповідному переговорному процесі».

У Мін’юсті вважають, що зі свого боку Україна виконала абсолютно всі зобов’язання, взяті на себе в рамках даного процесу, і нині очікує на відповідне рішення з боку європейської сторони.

«Водночас, хочемо зазначити, що будь-які заяви, які стосуються можливості з боку нашої країни взяти на себе додаткові зобов’язання в рамках отримання «безвізу», є лише особистою думкою їхніх авторів», – додали у міністерстві.

Раніше Петухов написав, що для прискорення запровадження безвізового режиму з Євросоюзом Україна могла б взяти на себе квоту однієї з країн ЄС на розселення мігрантів.

Поділитись: