Міністерство юстиції України до 2017 року вибере інвестора для будівництва нового слідчого ізолятора замість Лук'янівського СІЗО.

Про це повідомила заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова, передає  «Інтерфакс-Україна».

«Ми плануємо до нового року визначитися з інвестором», – повідомила Севостьянова.

Вона також зазначила, що новий слідчий ізолятор, який побудує інвестор в обмін на Лук'янівське СІЗО, буде розрахований на 2,5 тисяч осіб.

Крім того, Севостьянова розповіла, що Польща надала Україні плани своїх СІЗО, які можуть використовуватися при будівництві.

«Ми повинні визначити, який проект споруди буде виділений. Ми розглядаємо два варіанти польських споруд. Інвестор є зацікавлений. Інвесторів близько 5-6, які хочуть взяти участь у цьому конкурсі, половина з них іноземні», – зазначила Севостьянова.

Інвестор, який буде готовий побудувати нове СІЗО за межами Києва, потім отримає можливість побудувати об'єкти на території Лук'янівського СІЗО площею 2,96 га.

Нове СІЗО може бути побудовано на землях Державної пенітенціарної служби, зокрема, в Бучі та Коцюбинського, додала вона.

Раніше повідомлялося, що будівлю Лук'янівського СІЗО виставляють на продаж.

Заступник міністра юстиції Гія Гецадзе в ефірі Громадського сказав, що нове СІЗО замість виставленого на продаж Лук’янівського можна побудувати протягом 2016 року.

Поділитись: