Міністерство юстиції оскаржить у Вищому адміністративному суді України рішення Київського апеляційного адміністративного суду про необхідність здійснення соціальних виплат на територіях Луганської та Донецької областей, контрольованих бойовиками. Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко.

«У мене просте питання до суддів Апеляційного суду, які винесли це рішення. Їх, напевно, треба просто відправити разом з інкасаторами або співробітниками Державної казначейської служби на непідконтрольну Україні територію, щоб вони туди відвезли гроші для виплати пенсій, - тоді яке б рішення вони ухвалили?», - цитує міністра «Інтерфакс».

Нагадаємо, що у четвер, 2 квітня, заступник голови парламентської фракції «Опозиційний блок» Олександр Вілкул заявив про набуття чинності рішення суду, за яким Україна повинна почати виплачувати пенсії та інші соціальні виплати жителям непідконтрольних уряду територій Донбасу.

«З сьогоднішнього дня мають бути відновлені виплати пенсій та допомоги мирним жителям в зоні конфлікту. Київський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляцію Кабміну», - заявив він.

Поділитись: