У державному підприємстві СЕТАМ, що підпорядковується Міністерству юстиції України, відбувся продаж майна компанії через заборгованість з виплати заробітної плати працівникам.

У державному підприємстві СЕТАМ, що підпорядковується Міністерству юстиції України,  відбувся продаж майна компанії через заборгованість з виплати заробітної плати працівникам.

Про це повідомляє прес-служба СЕТАМ.

Загальна вартість проданого майна склала 6 мільйонів гривень.

Продаж майна підприємств-боржників з виплати заробітної плати відбувається в рамках кампанії з примусового погашення заборгованості перед працівниками таких підприємств.

«Ця ініціатива дає можливість робітникам нарешті отримати борги із заробітної плати, іноді мова йде про період кількох років», — сказав генеральний директор СЕТАМ Віктор Вишньов.

Першим підприємством, майно якого примусово продали у Мін’юсті для погашення боргів перед працівниками, став черкаський «Азот».

Загальна заборгованість підприємства складає 43 мільйони гривень. Крім того, у СЕТАМ  зазначили що в системі виставлено майна інших підприємств боржників по заробітній платі на 40 мільйонів грн.

Нагадаємо, що в Мін’юсті повідомили, що застосовуватимуть санкції проти підприємств, що мають заборгованість перед своїми працівниками.

Раніше у Мін'юсті опублікували рейтинг підприємств-боржників за виплатами зарплати.

Працівники «Криворіжсталі» почали трудовий спір з керівництвом через відмову підвищувати зарплату.

Поділитись: