Департамент юстиції США конфіскував одну з статуеток кінопремії Оскар актора Леонардо Ді Капріо. Мова йде не про виграну актором статуетку за фільм Легенда Х'ю Гласа, а куплену ним статуетку американського актора Марлона Брандо.

Департамент юстиції США конфіскував одну з статуеток кінопремії Оскар актора Леонардо Ді Капріо. Мова йде не про виграну актором статуетку за фільм «Легенда Х'ю Гласа», а про куплену ним статуетку американського актора Марлона Брандо.

Про це повідомляє Esquire.

Ді Капріо придбав Оскар американського актора Марлона Брандо, отриманий за фільм «В порту» (1954 рік).

Актор отримав сувенір від компанії Red Granite Pictures, яка знімала такі фільми як «Тупий і ще тупіший» і «Здрастуй тато» і яку запідозрили в тому, що допомагала приховувати гроші, отримані від корупції в Малайзії.

Департамент США зараз відстежує десятки мільйонів доларів, які пройшли через Red Granite та інші малайзійські продакшени, зокрема, у вигляді екстравагантних подарунків знаменитостям, таких як діаманти, предмети мистецтва та статуетка Оскара.

У справі також фігурує модель Міранда Керр, яка нібито отримала діаманти в подарунок від малайзійського фінансиста Джхо Лоу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ді Капріо попросили піти з поста посла ООН через корупцію. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: