У Національному антикорупційному бюро з грудня проводять зовнішній незалежний аудит за участі Міністерства юстиції США.

У Національному антикорупційному бюро з грудня проводять зовнішній незалежний аудит за участі Міністерства юстиції США.

Про це в інтерв’ю Громадському заявив директор НАБУ Артем Ситник.

«У цьому аудиті приймали участь представники Міністерства юстиції США, які тривалий час проводять аналогічні дослідження в правоохоронних органах Сполучених Штатів. Вони періодично приїжджали, отримували дані. Почалося це все десь у грудні. Тому до середини березня ми сподіваємося отримати якісь висновки», — сказав Ситник.

За його словами, керівництво НАБУ вирішило провести власний зовнішній аудит, аби подивитися, наскільки ефективно вони витрачають кошти з держбюджету.

«Це був зовнішній аудит. Завдання зовнішнього аудиту – це неупереджений і професійний погляд на те, що відбувається в НАБУ. Тобто, наскільки ефективно використовуються кошти та ресурси. Цей аудит ще не був проведений, зараз фактично формуються його висновки. Чесно кажучи, я не знаю, що там буде написано», — додав Ситник.

Ситник зазначив, що досі не зрозуміло, коли і як буде проводитися державний аудит НАБУ, адже вже понад рік Верховна Рада і президент не можуть визначитися із своїми представниками до аудиторської комісії НАБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не маю ілюзій, що влада облишила спроби нас знищити — Інтерв’ю з директором НАБУ Артемом Ситником

Поділитись: