Призначена виконувачкою обов’язків директора Київського державного хореографічного училища Катерина Кухар
Фото:

Мінкультури

Українську приму-балерину Національного академічного театру опери та балету Катерину Кухар призначили виконувачкою обов’язків директора Київського державного хореографічного училища.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

Сьогодні, 7 липня, новопризначену керівницю представила колективу училища заступниця міністра відомства Лариса Петасюк.

«Катерина є випускницею цього закладу, тому добре знає і розуміє всі його проблеми. І ми як профільне Міністерство очікуємо, що в статусі керівника вона ефективно їх вирішить і виведе на новий якісний рівень підготовку наших майбутніх прим», — зазначила Петасюк.

Своїми основними завданнями на посаді Катерина Кухар назвала підвищення кваліфікації педагогів, розробку сучасних навчальних планів, отримання закладом III-IV рівня акредитації та розробку «української методики класичного танцю».

Київське державне хореографічне училище — спеціалізований вищий навчальний заклад І рівня акредитації Міністерства культури України, який здійснює підготовку артистів балету. До призначення Кухар директором був народний артист України Іван Дорошенко.

Катерина Кухар — українська акторка балету, прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка, заслужена артистка України.

Вона брала участь як журі в одному зі спецвипусків на фестивалі «Ліга сміху», виробництво якого здійснює «Студія Квартал-95» за підтримки каналу «1+1».

Також Кухар була в журі танцювального проєкту «Танці з зірками» на каналі «1+1».

Поділитись: