Міністерство культури України звернулося до МВС та СБУ з питанням доцільності участі сербського режисера і музиканта Еміра Кустуріци у концерті, який має відбутися 28 липня в Києві. Про це повідомляє прес-служба Мінкульту.

«Задля попередження ризиків масових порушень громадського порядку, акцій протесту, зриву заходів щодо вшанування 1000-ї річниці упокоєння князя Київського Володимира Великого 28 липня було б доцільно, якби Емір Кустуріца утримався від участі у концерті 28 липня у Києві», - зазначили у міністерстві.

Відзначимо, Кустуріца неодноразово заявляв про свою підтримку Росії щодо Криму і Донбасу.

Українська група «Табула Раса» і їх молдавські колеги Zdub сі Zdob відмовилися від участі в концерті.

«Група "Табула Раса" відмовляється від участі у концертних заходів під назвою "Любов рятує Свiт", які відбудуться 28 липня 2015 року у Палаці спорту. Як і всі люди в Україні, ми дуже гостро переживаємо події, що відбуваються. І прекрасно розуміємо, що усі хочуть миру і гармонії. Це дуже боляче, що між людьми відбувається те, що відбувається. Розібравшись у всіх деталях, нюансах та інформації, яку ми спочатку не мали або до кінця не розуміли, ми прийшли до однозначного рішення, що участь групи "Табула Раса" в даному заході неприйнятна!!!!!», - повідомила на своїй офіційній сторінці у Facebook група «Табула Раса».

Поділитись: