За результатами аудиту Рахункової палати України програми із закупівлі та будівництва житла для військовослужбовців, виявили неекономне використання понад 600 мільйонів гривень на будівництво житла військовослужбовцям.

«Ми провели аудит ефективності використання коштів, виділених Міноборони на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців. І він засвідчив, що Міноборони протягом останніх двох років неекономно використало понад 600 млн грн, виділених на будівництво чи придбання житла для військовослужбовців. І це при тому, що кількість військових, які стоять в черзі, вже понад 47 тисяч», — повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

За даними відомства, Міноборони мало збудувати чи купити військовим 2200 квартир протягом 2016-2017 років. Водночас, реально придбали та збудували менше половини квартир.

«Матеріали за результатами цього аудиту ми направили правоохоронцям. І вже розпочато не одне кримінальне провадження», — повідомили в Рахунковій палаті.

Раніше повідомлялось, що за останні 2 роки Міноборони збудувало для військових 1 будинок у Кропивницькому на 70 квартир, а також реконструювали будинок на 4 квартири.

Раніше президент Петро Порошенко повідомив, що грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України у 2019 році збільшать на 37%

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:  Нове житло для військових: чому не працюють конфісковані гроші Януковича

Поділитись: