Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про збільшення з 1 травня 2019 року розмірів грошових виплат за участь військових в Операції об'єднаних Сил на 5 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Крім цього, Міноборони збільшило на 1 тисячу гривень доплат за перебування військових на лінії бойового зіткнення.

«Таким чином, мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника, який залучений до участі в Операції об’єднаних Сил буде становити на першій лінії —27 300 грн., в інших районах проведення операції — 16 800 грн., командира взводу — на першій лінії від 31 100 грн., в інших районах від 20 600 грн., командира батальйону від 35 500 грн., на першій лінії та від 25 000 грн., в інших районах», — зазначають в Міноборони.

Там також повідомляють, що зарплата командира бригади, який перебуває на передовій, тепер складатиме щонайменше 42 тисячі гривень. За перебування у інших районах ООС — 31,5 тисячі гривень.

Зазначається, що підвищення зарплат військовим було передбачено у бюджеті України на 2019 рік та відбулося у плановому порядку. Водночас напередодні про таке підвищення заявляв президент України Петро Порошенко, видавши відповідний наказ Міноборони.

Зазначимо, що наприкінці 2018 року Міноборони вже підвищувало розмір грошового забезпечення військовослужбовців. Залежно від звання, розмір грошової винагороди підвищили до 19-26 тисяч гривень.

Нагадаємо, у квітні минулого року українським військовим льотчикам підвищили грошове забезпечення.

Поділитись: