Міністерство оборони України тимчасово призупинило приймання бронетранспортерів серії БТР-4Е.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Повідомляється, що робоча група, до якої входять фахівці Міноборони і держконцерну «Укроборонпром», перевірила наявність пошкоджень зміцнюючої наплавки на зварних з’єднаннях бортів бронетранспортерів БТР-4Е в місцях постійної дислокації.

За попередніми даними пошкодження наплавки підтверджені на кількох бронетранспортерах.

«Наразі члени робочої групи, спільно з представниками підприємств визначають обставини і причини виникнення згаданих дефектів. Одночасно проводиться розробка організаційно-технічних заходів стосовно недопущення виникнення дефектів у подальшому виробництві», — йдеться у повідомленні.

Так, щоб не допустити постачання до ЗСУ неякісної продукції та до часу з’ясування всіх обставин, Міноборони тимчасово призупинило приймання бронетранспортерів.

Водночас, в оборонному відомстві з’ясовують можливі факти неналежного виконання посадових обов’язків службовими особами, відповідальних за цей процес. У разі встановлення винних у цій ситуації, керівництвом Міноборони буде вжито заходів щодо притягнення їх до відповідальності згідно з чинним законодавством України.

Нагадаємо, журналісти Bihus.info у своєму розслідуванні повідомили, що українська армія досі не отримала 48 бронетранспортерів БТР-4Е через те, що державний завод закупив не ту сталь, але намагається довести, що все зробив правильно.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile