Департамент держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони направив постачальнику електричних казанів для варіння їжі претензію про стягнення штрафних санкцій на загальну суму 1,2 млн грн за поставку неякісного обладнання.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

У відомстві наголосили, що під час закупівель казанів у червні 2019 року було сформовано технічні вимоги, встановлено очікувану вартість на зазначене обладнання з урахуванням існуючих ринкових цін та проведено торги через систему ProZorro.

«При проведенні торгів, компанія, що їх виграла, надала всі необхідні документи, які відповідали вимогам тендерної документації та чинному законодавству. Договори з компанією переможцем були підписані 26 червня 2019 року», — йдеться в повідомленні.

У Міноборони зазначили, що на початку липня під час поставки обладнання до однієї з військових частин командир частини підписав акти прийому обладнання, а 16 липня Департамент держзакупівель ініціював проведення додаткової перевірки обладнання на повну відповідність заявленим технічним вимогам.

«Після проведення перевірки наприкінці липня командиром військової частини надіслано лист на Департамент держзакупівель з проханням анулювати акти прийому обладнання та призначити службове розслідування з цього приводу у військовій частині», — додали в міністерстві.

Нагадаємо, у липні Державне бюро розслідувань оприлюднило фрагменти записів телефонних розмов за участі військових посадовців про постачання бракованих бронежилетів.

Поділитись: