УКРАЇНА

Поліція: Дії чиновників Міноборони могли призвести до розтрати коштів під час ремонту техніки

17 березня, 2017 15:20
УКРАЇНА/Поліція: Дії чиновників Міноборони могли призвести до розтрати коштів під час ремонту техніки
Зберегти
Вигляд
Поліція припускає, що дії чиновників Міністерства оборони України могли призвести до розтрати 600 тисяч гривень при замовленні ремонту техніки у компанії, в який, за їхніми даними, працює одна людина.

Поліція припускає, що дії чиновників Міністерства оборони України могли призвести до розтрати 600 тисяч гривень при замовленні ремонту техніки у компанії, в який, за їхніми даними, працює одна людина.

Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на ухвалу суду.

«У квітні 2016 року Міністерство оборони за переговорною процедурою уклало три угоди з «Укрсічсервісом» щодо капітального ремонту інженерної техніки (ЕОВ–4421, КС–2573 та КС–3577) на загальну суму 6,23 млн грн», — пише видання.

За попередніми даними слідства, оприлюдненими у тексті ухвали, «Укрсічсервіс» не має жодних виробничих площ, матеріальних засобів, цехів та об’єктів, які б забезпечували виконання умов договорів. На підприємстві відсутні працівники, окрім одного, який є засновником. Статутний фонд фірми становить 1000 грн. Крім того, «Укрсічсервіс» використовувалось для проведення безтоварних та конвертаційних процедур з десятками інших фіктивних підприємств.

За даними правоохоронців, службовці тендерного комітету Міноборони могли проігнорувати ці факти, або не перевірити їх під час процедури закупівлі.

Слідчі СВ Шевченківського управління поліції ГУ НП в м. Києві, які розслідують кримінальне провадження, звернулися до суду з клопотання надати доступ до договорів, укладених між ТОВ «Укрсічсервіс» та ДП «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння». Суд задовольнив клопотання.

Зауважується, що ТОВ «НВК «Укрсічсервіс» належить Валерію Рибачку і Василю Пономаренку. Останній також є директором фірми. Вочевидь, він і є єдиним працівником підприємства.

Згодом у Міноборони спростували інформацію про розтрату держкоштів. Крім того, представники компанії «Укрсічсервіс» надали Громадському копії договорів стосовно виробничих площ, матеріальних засобів, цехів та об’єктів, які б забезпечували виконання умов договорів, укладених із Міноборони.

Більше про:
# корупція
Пов`язані новини