ENRU

Міноборони планує перейти на закупівлю військової техніки через систему Prozorro

Міністерство оборони планує перейти на тендерну процедуру закупівлі озброєння та військової техніки, а також послуг з її ремонту та модернізації через систему Prozorro.

Про це повідомляється на сайті Асоціації виробників озброєння та військової техніки України.

Це питання було розглянуте 13 червня на засіданні робочої групи Міноборони стосовно виконання дорожньої карти оборонної реформи на 2016-2020 роки.

До групи увійшли представники Міноборони, Генштабу, Націгвардії та Асоціації виробників озброєння та військової техніки.

За результатами засідання прийнято рішення доручити Центральним службам забезпечення збройних сил підготувати перелік озброєння та військової техніки, комплектів запчастин, інструментів та приладдя (ЗІП), а також послуг з ремонту та модернізації військової техніки, закупку яких можна буде здійснювати на відкритих тендерах.

Директор асоціації Руслан Джалілов зазначив, що переходу на відкриті тендери в оборонному секторі вимагають стандарти НАТО.

За його словами, проведення відкритих тендерів в секторі оборони залучить до виконання Державного оборонного замовлення нові оборонні підприємства, а також дозволить знизити рівень корупції в цій сфері.

Нагадаємо, минулого року Кабінет міністрів схвалив експеримент з проведення закупівлі житла для військовослужбовців в системі електронних держзакупівель ProZorro.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram