ENRU

Міноборони почало тестування електронного реєстру військовозобов’язаних

Міністерство оборони в травні почало тестування електронного реєстру військовозобов'язаних.

Про це повідомив під час брифінгу речник Міністерства оборони України Максим Праута. 

«В цьому місяці в декількох військових комісаріатах ​​України розпочинається експеримент з впровадження електронного реєстру військовозобов'язаних», — сказав він.

Праута також повідомив, що за основу єдиного реєстру військовозобов'язаних взяті інформаційні бази єдиного реєстру виборців і Державної фіскальної служби.

«Реєстр буде включати дані про придатних і непридатних до військової служби громадян України у віці від 18 до 60 років, а також постійно оновлювану базу даних призовників, військовозобов'язаних та офіцерів», — сказав він.

За словами Праути, робота реєстру в тестовому режимі дозволить виявити можливі недоліки в програмі і виправити їх до масового впровадження системи в 2019 році. 

Він також запевнив, що доступ до формування реєстру матимуть тільки відповідні посадові особи за допомогою спеціальних електронних ключів. 

Нагадаємо, 20 квітня закон про Єдиний реєстр військовозобов’язаних набув чинності. Власником інформації виступатиме Міністерство оборони, а розпорядником – Генеральний штаб.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram