УКРАЇНА

Міноборони про пошкодження асфальту в Києві: проблема у якості доріг

УКРАЇНА/Міноборони про пошкодження асфальту в Києві: проблема у якості доріг
Зберегти
Вигляд
lead

Звинувачення щодо руйнування армійською технікою дорожнього покриття на вулицях Києва безпідставні.

Так у Міноборони відповіли на повідомлення «Київавтодору» щодо пошкодження асфальту на вулицях Києва під час репетиції військового параду напередодні.

«У відповідності до існуючих вимог експлуатації, вся важка броньована техніка, яка бере участь у військовому параді, а це танки Т-64БМ «Булат», зенітні ракетні комплекси «Бук» та дивізійні самохідні гаубиці «Мста-С» (від 36 до 45 тонн) забезпечені асфальтохідними гусеницями, які не залишають слідів на асфальтному покриті», – повідомили в оборонному відомстві.

За даними відомства, інша гусенична техніка – бойові машини піхоти, десанту та полкова самохідна гаубиця 2С1 «Гвоздика» – вважаються легкою броньованою технікою, на яку, у відповідності до технічних вимог, не передбаченні асфальтохідні гусениці.

«Зазначена техніка своєю масою (від 8 до 20 тонн) не може нанести шкоду якісному асфальтному покриттю, а лише залишити сліди від гусениць, які зникають після руху автомобільного транспорту. Таким чином, якщо асфальтне покриття руйнується від проїзду зазначеної техніки, то проблема не в техніці, а в якості дорожнього покриття», – заявили у Міноборони.

Напередодні у центрі Києва пройшла масштабна репетиція військового параду.

В «Київавтодор»і поскаржилися на пошкодження доріг у Києві від проїзду військової техніки, яку пригнали до столиці в рамках підготовки до проведення параду до Дня незалежності.

Радник президента Юрій Бірюков раніше заявив, що танки не могли пошкодити асфальт на репетиції параду у Києві.

Пов`язані новини