Міністерство оборони Росії назвало учасників мирних переговорів у Сирії зі сторони озброєної опозиції, сили якої складають близько 50 тис. осіб

Міністерство оборони Росії назвало учасників мирних переговорів у Сирії зі сторони озброєної опозиції, сили якої складають близько 50 тис. осіб. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

«Фейлак Аш-Шам»

У складі 19 загонів чисельністю 4 тисю осіб. Ведуть бойові дії в провінціях Алеппо, Ідліб, Хама і Хомс.

«Ахрар аш-Шам»

У складі 80 загонів чисельністю 16 тис. осіб. Ведуть бойові дії в провінціях Алеппо, Дамаск, Дар'я, Ідліб, Латакія, Хама і Хомс.

«Джейш іль-Іслам»

У складі 64 загони чисельністю 12 тис. осіб. Ведуть бойові дії в провінціях Алеппо, Дамаск, Дар'я, Дейр-ез-Зор, Латакія, Хама і Хомс.

«Сувар аш-Шам»

У складі 8 батальйонів чисельністю 2,5 тис. осіб. Ведуть бойові дії в провінціях Алеппо, Ідліб і Латакія.

«Джейш аль-Муджахидін»

У складі - 13 загонів. Загальна чисельність угруповання — близько 8 тис. осіб. Ведуть бойові дії в провінціях Алеппо, Ідліб і Хама.

«Джейш Ідліб»

У складі 3 загони чисельністю 6 тис. осіб. Ведуть бойові дії в провінції Ідліб.

«Ал-Джабхат аі-Шамія»

У складі 5 загонів чисельністю 3 тис. Осіб. Ведуть бойові дії в провінціях Алеппо, Ідліб і Дамаск.

Раніше Президент Росії Владімір Путін повідомляв про досягнення домовленостей щодо припинення вогню в Сирії і готовність розпочати мирні переговори.

Міністр оборони Сєргєй Шойгу заявив про створення умов для скорочення групи російських військ у Сирії. Путін узгодив скорочення.

Також повідомлялося, що Туреччина і Росія погодили план всеосяжного перемир'я, який буде представлений сторонам конфлікту в Сирії

Міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров заявляв, що сирійський уряд радиться з опозицією стосовно можливих мирних переговорів.

Нагадаємо, 22 грудня завершилася евакуація зі східного Алеппо цивільних мешканців та повстанців. Наразі головна фортеця сирійських повстанців під повним контролем режиму Асада.

Поділитись: