Війна

Міноборони Росії заперечує заяви України про залишені війська РФ у Білорусі

30 вересня, 2017 14:27
Війна/Міноборони Росії заперечує заяви України про залишені війська РФ у Білорусі
Зберегти
Вигляд
Росія заперечує заяви начальника Генштабу Збройних сил України про те, що РФ не вивела війська з території Білорусі після навчань «Захід-2017»

Росія заперечує заяви начальника Генштабу Збройних сил України про те, що РФ не вивела війська з території Білорусі після навчань «Захід-2017».

Про це заявив офіційний представник Міноборони РФ Ігор Конашенков, передає «Интерфакс».

«Що стосується підрозділу російських військ, які брали участь в спільних стратегічних навчаннях «Захід-2017», всі повернулися в пункти постійної дислокації», — заявив Конашенков.

За його словами, такі заяви начальника Генштабу ЗСУ Муженко «демонструють його профнепридатність».

«Абсолютне неволодіння оперативною обстановкою на відстані сотень кілометрів від столиці власної країни і фантазії про чисельність перебуваючих там військ — привід для негайного звільнення такого начальника Генштабу», — заявив Конашенков.

Також представник Міноборони РФ сказав:  «…якщо це і є результат проведеного під керівництвом США і Північноатлантичного альянсу переходу українських Збройних сил «на стандарти НАТО», то і натовський прапор вам у руки. У такому стані українська армія є прямою і явною загрозою, перш за все, для самого НАТО».

29 вересня начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявив, що Росія не вивела з території Білорусі всі сили після проведених спільних навчань «Захід-2017».

За його словами, Росія збрехала про те, скільки насправді військових вона долучила до навчань.

ДИВІТЬСЯ: «У нас тут немає зелених чоловічків»: як відбуваються навчання «Захід-2017».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини