ENRU

Міносвіти анонсувало відкриття першого українського Музею науки

E8c9b99fa114500a2
До проекту долучать польських експертів, які створювали Центр науки «Копернік» у Варшаві, фото Міносвіти

Міністерство освіти та науки уклало договір із інвестором на будівництво першого в Україні Музею науки. Планується, що комплекс відкриють восени 2018 року. 

Про це повідомляє прес-служба МОН.

«В Україні створять перший Музей науки — його розташують у Києві, у приміщенні за адресою вул. Антоновича, 180. Проект реалізується в межах державно-приватного партнерства: інвестор має виконати ремонт та реконструкцію приміщень і створити унікальний освітній простір, частиною якого буде Музей», — ідеться в повідомленні МОН.

Договір підписано між Фондом держмайна та компанією «Альдо», поручителем угоди виступила відома девелоперська компанія «Центр комерційних площ». Орієнтовна вартість проекту — 150 мільйонів гривень. Реалізація розрахована на рік. Проектні роботи планують розпочати вже в серпні, а будівельні — у жовтні цього року.

Базою для нового освітнього простору стане учнівська науково-дослідницька лабораторія та інші напрацювання в цій сфері Малої академії наук. МАН також стане упорядником Музею, а фахівці академії братимуть безпосередню участь у створенні. До процесу долучать й польських експертів, які свого часу робили Центр науки «Копернік» у Варшаві.

Наразі будівля, яку реконструюватимуть, знаходиться в управлінні Міністерства освіти і науки України і має 5000 м2 вільних площ.

Фото: Місце першого Музею науки в Україні, Міносвіти

Планується, що освітній простір буде багатофункціональним і матиме кілька десятків різних зон.

«Це — експозиції (хімія, фізика, космос, підводний світ, роботи та ін.), майданчики для майстер-класів та відеодемонстрацій, науковий театр, зона невагомості, лабіринт, відкрита бібліотека тощо», — додали в міністерстві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нова українська школа: 9 змін, які пропонує Міносвіти. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram