УКРАЇНА

Міносвіти просить СБУ та ГПУ перевірити викладачів-учасників конференції в Криму

УКРАЇНА/Міносвіти просить СБУ та ГПУ перевірити викладачів-учасників конференції в Криму
Зберегти
Вигляд

Міністерство освіти просить СБУ і Генеральну прокуратуру дати належну правову оцінку участі кількох працівників українських вишів у конференції в окупованому Криму.

«Міністерство нагадує міжнародній і українській науковій спільноті про те, що будь-які контакти з «університетами» та «інститутами» на території окупованого Криму, будь-яка участь у «конференціях» та інших «заходах», які там проводяться, витлумачується російським керівництвом як визнання «російської приналежності» окупованого півострова. Допустити реалізації цих планів агресора ми не маємо права», – сказано у заяві МОН.

Міносвіти поділяє обурення української спільноти участю окремих працівників вишів України у заході на окупованій території, відверту політичну спрямованість якого підкреслює й ухвалена його учасниками резолюція з подякою на адресу чільних осіб окупаційної «влади» півострова.

При цьому у міністерстві підкреслюють, що жоден з українських науковців не перебував на зазначеній конференції як представник свого університету і українські вищі навчальні заклади засуджують вчинки своїх працівників.

Раніше у МОН заявили, що викладачів, які брали участь у конференції в Криму, буде звільнено.

Пов`язані новини