УКРАЇНА

Міносвіти винесло на обговорення проект про психологічну службу

14 лютого, 2018 17:54
УКРАЇНА/Міносвіти винесло на обговорення проект про психологічну службу
Зберегти
Вигляд
Текст проекту «Положення про психологічну службу в системі освіти» запропонували до громадських обговорень на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Текст проекту «Положення про психологічну службу в системі освіти» запропонували до громадських обговорень на сайті Міністерства освіти. 

У проекті вказано, що метою діяльності психологічної служби у системі освіти є «сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я і надання психологічної допомоги (психологічної підтримки) всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти».

«З метою імплементації статей нового закону «Про освіту», зокрема 76 статті, робочою групою, яку очолював заступник міністра освіти та науки Павло Хобзей напрацювали цей правовий документ, який винесено на громадські обговорення відповідно до наказу 1708 від 28.12.2017 року. Ми виносимо щотижня різні проекти для громадських обговорень, це один з них. Усі можна побачити на сайті Міністерства», — прокоментувала Громадському
Головна спеціалістка відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Ніна Березіна.

Пропозиції та зауваження щодо основних положень можна надсилати до 26 лютого 2018 року на адресу [email protected] та [email protected].

Пов`язані новини