Президент України Петро Порошенко не вважає можливим продовження терміну дії Мінських угод ще на один рік, до кінця 2016.

«Я попросив (екс-президента України) Леоніда Кучму, мого представника на переговорах, відмінити заяву, що можливо продовжити Мінські угоди до 2016 року. Вони мають завершитися у 2015. Україна вже сплатила дуже високу ціну за їх виконання» - заявив Порошенко під час виступу на форумі «Ялтинської європейської стратегії», який відбувається у Києві з 10 по 12 вересня.

Він додав, що йому відомо, де знаходиться російське озброєння на Донбасі.

«Ми точно знаємо, де саме знаходяться російські танки, ГРАДи та російські солдати», - стверджує Порошенко та пояснює, що вони там, куди бойовики не допускають спостерігачів ОБСЄ.

Президент України закликав російську сторону виконувати всі домовленості, досягнуті у Мінську – по-перше, припинити вогонь, а також надати можливість провести вибори на окупованих територіях за українським законодавством.

«Ми говоримо різними мовами з нашими партнерами по трьохсторонній групі, – вважає Порошенко, – Вони не розуміють, що таке вільні та чесні вибори».

Президент України виразив впевненість в тому, що Україна все ще на першому місті серед її світових партнерів.

hromadske.tv

Поділитись: