Учасники ЗНО, які мешкають в іншій області або на відстані понад 150 кілометрів від закладу освіти, зможуть змінити місце проходження тестування. Така можливість в абітурієнтів буде з 6 по 18 травня.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки.

«Учні шкіл-інтернатів, закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, які на час карантину поїхали додому в іншу область або на велику відстань від свого закладу освіти, можуть мати незручності з доїздом до населеного пункту, вказаного ними раніше під час реєстрації. Тому ми даємо їм можливість скласти тестування в найближчому до них пункті проведення ЗНО», — зазначила виконувачка обов'язків міністра освіти та науки Любомира Мандзій.

Щоб змінити місце складання ЗНО, необхідно звернутися до керівника свого закладу освіти та вказати місце свого перебування під час проходження сесії ЗНО. Керівники закладів освіти повинні внести зміни до реєстраційних даних.

Детальна інформація щодо процедури зміни місця складання ЗНО є в «Кабінеті керівника закладу освіти» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Поділитись: