Місцеві: спецпроєкт до місцевих виборів

.25 жовтня українці обиратимуть місцеву владу. На відміну від президентських чи парламентських, на місцевих виборах люди голосуватимуть за тих, хто наступні 5 років вирішуватиме дуже конкретні питання: яку вулицю відремонтувати чи куди запустити нові маршрути громадського транспорту.

Незаконні забудови, дерибани землі, погані дороги та зношені комунальні мережі – кожне місто має свої «хронічні» проблеми. І перед кожними виборами кандидати наперебій обіцяють їх вирішити. Але чому ж не вирішили досі? Ми хочемо в цьому розібратися.

Харків, Львів, Одеса, Гостомель, Турка – наші журналісти поїдуть у великі й не дуже міста в різних куточках України, щоб подивитися – що пропонують кандидати й що про них думають мешканці.

Це проєкт, героями якого стануть самі міста. Їхні історії розкажуть люди, які у цих містах живуть. Які добре знають свої міста і хочуть змінити їх на краще.

Ми подивимося, що насправді цікавить людей у цих містах, які проблеми їх турбують. Ми покажемо, чи можуть ті, хто керують містами зараз, або хочуть прийти до влади на майбутніх виборах, запропонувати реальні зміни для своїх міст, які дійсно потрібні людям.