Політика

Місія МВФ приступила до перегляду програми другого траншу Україні

Політика/Місія МВФ приступила до перегляду програми другого траншу Україні
Зберегти
Вигляд

У вівторок, 22 вересня, в Україні місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) розпочала роботу на переглядом програми про розширення фінансування, передає Інтерфакс-Україна.

Місія МВФ працюватиме в Києві з 22 вересня по 2 жовтня і розглядатиме виконання держбюджету на 2015 рік, податкову політику та план витрат на 2016 рік, виконання владою структурних перетворень і боротьбу з корупцією.

11 березня Україна і МВФ схвалили чотирирічну програму кредитування економіки України загальним обсягом фінансування $17,5 млрд.

Перший транш кредиту обсягом $5 млрд Україна отримала також у березні. Наприкінці липня МВФ схвалив виділення Україні другого траншу в $1,7 млрд.

Водночас член польського уряду, колишній голова Міністерства закордонних справ Радослав Сікорський назвав угоду з МВФ - планом Маршалла для України.

Міжнародний валютний фонд, МВФ - спеціальне агентство ООН, засноване 29-ма державами, з метою регулювання валютно-кредитних відносин країн-членів і надання їм допомоги при дефіциті платіжного балансу шляхом надання коротко- і середньострокових кредитів в іноземній валюті.

/ фото IMF

Пов`язані новини