Організація з безпеки і співробітництва в Європі зафіксувала нові удари по мосту в Станиці Луганській

Організація з безпеки і співробітництва в Європі зафіксувала нові удари по мосту в Станиці Луганській.

Про це йдеться в повідомленні Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у Facebook.

 «Позиції сторін розташовані по різні боки мосту в Станиці Луганській, що часто спричинює бойові зіткнення. Цього ранку наш патруль бачив, що на дерев’яному трапі, який з’єднує зруйновані частини мосту, з’явилися свіжі місця ударів. З обох боків ми бачили мирних жителів, які, щоб перетнути міст, очікують у черзі при температурі нижче -10°С. На інший бік перейти можна тільки пішки. Ситуація ще більше ускладнюється тим, що міст перебуває в аварійному стані і зараз на ньому ковзко», — сказав перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг.

«Важливо, щоб на виконання досягнутих домовленостей сторони відступили на таку відстань, на якій вони будуть недосяжними одна для одної. Ми пересвідчилися в ефективності процесу розведення в районі Золотого й Петрівського, де кількість порушень режиму припинення вогню скоротилася до мінімуму», — зазначив він.

Хуг наголосив, що у Станиці Луганській, де розташований єдиний у Луганській області офіційний коридор для перетину лінії зіткнення, процес розведення сил і засобів застопорився.

Раніше повідомлялося, що розведення військ поблизу Станиці Луганської знову зірване.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Петрівському зберігається 2-кілометрова дистанція після розведення військ на Донбасі.

Поділитись: