Місія США та Чехії здійснить спостережний проліт над Росією

10 квітня, 2017 09:44
default/Місія США та Чехії здійснить спостережний проліт над Росією
Зберегти
Вигляд
Американський літак ОС-135Б з 10 по 14 квітня здійснить спостережний політ над територією Росії в рамках угоди про відкрите небо.

Американський літак ОС-135Б з 10 по 14 квітня здійснить спостережний політ над територією Росії в рамках угоди про відкрите небо.

Про це повідомив начальник російського національного Центру щодо зменшення ядерної небезпеки Сергій Рижков, передає федеральне агентство «РИА-Новости».

«У період з 10 по 14 квітня в рамках реалізації міжнародного договору про відкрите небо спільна місія США і Чехії виконає спостережний політ над територією Російської Федерації на американському літаку спостереження ОС-135Б», — сказав він.

За словами Рижкова, в ході виконання польоту за узгодженим маршрутом російські фахівці на борту літака спостереження контролюватимуть суворе дотримання узгоджених параметрів польоту і порядок застосування передбаченої договором апаратури спостереження.

Він додав, що літак спостереження ОС-135Б відноситься до класу літаків, не призначених для застосування будь-якої зброї.

Російські літаки пролетять над США 1 з 10 по 15 квітня — і Канадою — з 18 по 22 квітня.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини