Від бездомних не вдалося отримати жодних підтверджень того, що влада проводила інформаційну роботу щодо прихистків на випадок сильних морозів

Міська влада Києва анонсувала відкриття з 6 січня 30 пунктів обігріву для бездомних. Інформуванням про таку послугу мали займатися районні адміністрації, для чого було підготовлено спеціальні листівки. Проте від бездомних не вдалося отримати жодних підтверджень того, що влада проводила інформаційну роботу щодо прихистків на випадок сильних морозів.

Про ситуацію розповів в ефірі Громадського начальник управління з надзвичайних ситуацій Київської міської держадміністрації Роман Ткачук.

«В дійсності інформуванням цих людей має займатися департамент соціальної політики. Вони мали займатись поширюванням листівок. Ми підготували 1000 листівок для поширення», — сказав посадовець, здивований непоінформованістю бездомних.

«Районні адміністрації та залізничний вокзал, де збирається багато таких людей, теж мали поширювати ці листівки», — додав він.

Ткачук пообіцяв розібратися, чи відповідальні за інформаційну роботу виконали своє завдання, та куди пішли надруковані для цього листівки.

Поділитись: