УКРАЇНА

Міськголова Дніпра запропонував заступниці звільнитися через критику української мови

28 лютого, 2018 17:55
УКРАЇНА/Міськголова Дніпра запропонував заступниці звільнитися через критику української мови
Зберегти
Вигляд
Міський голова Дніпра Борис Філатов запропонував своїй заступниці Світлані Єпіфанцевій звільнитися через критику української мови.

Міський голова Дніпра Борис Філатов запропонував своїй заступниці Світлані Єпіфанцевій звільнитися через критику української мови.

Про це він повідомив у Facebook.

«Останнім часом пані Єпіфанцева систематично дозволяла собі неоднозначні публічні висловлювання, чим викликала справедливе суспільне обурення», — написав Філатов.

Пізніше він зробив іще один допис, де детальніше пояснив ситуацію.

«Я безмежно вдячний Світлані за допомогу в створенні коаліції в міській раді. Світлана — людина, яку я знаю з самого дитинства і щодо неї у мене були певні моральні зобов'язання. Зі свого боку, я також хотів, щоб моральних зобов'язань дотримувалися і щодо мене. Понад два роки я терпів її склоки і нескінченне з'ясування стосунків з іншими працівниками виконкому. Але сьогодні моє терпіння луснуло», — пише Філатов.

Єпіфанцева розмістила пост у Facebook, який потім прибрала, де писала, що кінотеатри у Дніпрі закриваються через те, що там вимагають показувати фільми лише дублювані українською мовою, а глядачі, мовляв, через це не ходять на сеаси.

На її думку, українська мова заважає дніпрянам ходити до театрів та в кіно.

Пов`язані новини