ENRU

Міськголова Львова заявив про 229 відмов областей прийняти львівське сміття

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив про отримання 229 офіційних відмов областей України прийняти львівське сміття.

Про це він повідомив у Facebook.

«Все що Львів просив — це тимчасовий прийом принаймні невеликої кількості ТПВ на легальні полігони за офіційну оплату. В кожного, хто відмовляв Львову, була своя причина. Є об’єктивні причини, є політичні, є банальний страх і наслідки пресингу», — заявив Садовий.

За його словами, за 2017 рік Львовом було скеровано 495 звернень до обласних та місцевих органів влади. Отримано офіційних відмов — 229. Не отримано жодних відповідей — 257. Отримано позитивних відповідей — 9.

Нагадаємо, що у міській раді Львова заявили, що в місті назбиралося 8,5 тонн сміття. Комісія міськради просила оголосити у Львові надзвичайну екологічну ситуацію.

30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі cтався обвал, після виникнення пожежі. Під завалами були знайдені тіла трьох рятувальників, четвертий зник безвісти.

Роботу звалища призупинили, а львівське сміття почали вивозити в інші міста України. Однак, пізніше ряд міст відмовились від львівського сміття. 

Зазначимо, що прем'єр Гройсман неодноразово критикував міську владу Львова за бездіяльність у питання знищення відходів. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram