Міський голова Полтави Олександр Мамай, якого раніше депутати відправили у відставку, заявиви про невизнання рішення сесії та вважає себе чинним міськголовою.

Міський голова Полтави Олександр Мамай, якого раніше депутати відправили у відставку, заявиви про невизнання рішення сесії та вважає себе чинним міськголовою.

Про це Мамай повідомив на прес-конференції 17 вересня.

Він зазвав рішення депутатів «спробою захоплення влади».

Мамай зазначив, що на сесії не було кворуму, а його особисто «видворили із зали».

«Зламати мікрофон, видворили мене із зали і проводили, я так вважаю, збори депутатів», — сказав Мамай.

Участь депутатів у голосуванні за дострокове припинення його повноважень Мамай вважає тиском.

«Тільки я не знаю: це тиск на депутатів чи на голів фракцій», — сказав Мамай.

Також на прес-конференцію до Мамая прибув лідер соціалістичної партії України Ілля Кива. Мамай зазначив, що не запрошував його, це особиста ініціатива Киви.

14 вересня депутати Полтавської міської ради ухвалили рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Олександра Мамая. За відповідне рішення проголосували 29 з 42 депутатів.

Перед цим депутати міськради звільнили секретаря міськради, заступників міського голови та розпустили виконавчий комітет міської ради.

Серед підстав для звільнення Олександра Мамая та його оточення назвали роздачу комунального майна приватним підприємствам, надання адрес кіоскам, невиправдане підвищення проїзду тощо.

Орім цього, депутати обрали нового секретаря Полтавської міської ради. Ним став Олександр Шамота, голова фракції «Соціал-демократичної партії».

Поділитись: