УКРАЇНА

Міськголові Черкас повідомили про підозру у перешкоджанні роботи депутатам

4 жовтня, 2018 18:11
УКРАЇНА/Міськголові Черкас повідомили про підозру у перешкоджанні роботи депутатам
Зберегти
Вигляд
Міському голові Черкас Анатолію Бондаренку оголошено про підозру у створенні штучних перешкод діяльності депутатів місцевої ради. Чиновнику загрожує позбавлення волі на строк до 3 років.

Міському голові Черкас Анатолію Бондаренку оголошено про підозру у створенні штучних перешкод діяльності депутатів місцевої ради. Чиновнику загрожує позбавлення волі на строк до 3 років.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

«Черкаською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру міському голові Черкас у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 351 (перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради) КК України», — йдеться у повідомленні.

За даними прокуратури, підозрюваний, перебуваючи на посаді, умисно «створив штучні перешкоди в роботі депутатів Черкаської міської ради».

Правоохоронці звинувачують чиновника у тому, що він не продовжив роботу 56 пленарного засідання 2 сесії Черкаської міської ради 23 серпня 2018 року попри те, що він сам видав розпорядження про продовження засідання.

Натомість, 22 серпня міськголова Черкас перебував у Каневі і оголосив про засідання міськради у приміщенні музею імені Тараса Шевченка у місті.

Водночас він не поінформував про це «громадян територіальної громади, представників ЗМІ та не повідомив у визначені законодавством терміни всіх депутатів Черкаської місцевої ради».

«Продовжуючи свої злочинні дії, міський голова головуючи провів позачергову сесію міської ради, яка тривала близько 30 хвилин, тим самим створив штучні перешкоди в роботі значної кількості депутатів», — наголосили в прокуратурі.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що під час оголошення підозри чиновник відмовився вийти з автомобіля, який зареєстрований на його брата.

«Під час оголошення підозри пан мер відмовився вийти з мерседеса, який оформлений на його брата. Так що маю відчуття, що це — не остання підозра цьому службовцю», — повідомив Луценко.

 

Наразі тривають слідчі та процесуальні дії, вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Нагадаємо, у червні 2018 року прокуратура Черкащини повідомила про підозру одному із заступників міськголови Черкас за підозрою у розтраті понад 3 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Пов`язані новини