Міському голові Сколе Володимиру Москалю, якого вдруге затримали на хабарництві, повідомили про підозру.

Міському голові Сколе Володимиру Москалю, якого вдруге затримали на хабарництві, повідомили про підозру.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львіської області.

Як повідомили Громадському в прес-службі прокуратури Львівської області, міський голова вимагав від іншої особи переоформити гаражне приміщення на свою матір. Орієнтовна варість приміщення — 70 тисяч гривень (сума включає в себе кошти за нотаріальні послуги).

За словами прокуратури, Москаль безпосередньо тиснув на особу з вимогою переоформити приміщення, проте фіксування факту хабарництва не було.

Як зазначає прокуратура, чоловік намагався отримати неправомірну вигоду на етапі апеляційного оскарження вироку Стрийського міськрайонного суду. Цим вироком чоловіка позбавили волі на 6 років і 6 місяців за хабар у 18 тисяч гривень у серпні 2015 року.

Цього разу прокурор оголосив Володимиру Москалю підозру за статею «Одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище».

Стаття передбачає до 10 років ув’язнення, трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю та конфіскацію майна.

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро затримали голову однієї з сільських рад Києво-Святошинського району Київської області за підозрою у отриманні 90 тисяч доларів хабаря.

/Ольга Кириленко

Поділитись: