Прокурор Київської області повідомив про підозру Володимиру Карплюку у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України.

Прокурор Київської області повідомив про підозру Володимиру Карплюку у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київщини.

За даними прокуратури,  Карплюк у 2011 році, перебуваючи на посаді директора ТОВ «Сарафан» та будучи зобов'язаним дотримуватися правил безпеки під час виконання робіт на будівництві, умисно порушив вимоги Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів.

«Підозрюваний не призначив працівників, відповідальних за безпечне проведення робіт вантажопідіймальними кранами», — йдеться у повідомленні.

Внаслідок аварії одна людина загинула на місці події, а інша отримала тяжкі тілесні ушкодження.

Нагадаємо, у липні минулого року у мера Бучі Анатолія Федорука пройшли обшуки. Згодом стало відомо, що обшуки також пройшли у будинку та квартирі матері Карплюка.

Карплюка та Федорука підозрюють у незаконному виведенні з лісового фонду ділянок землі і їх подальшій забудові загальною площею 890 гектарів.

Мер Ірпеня Карплюк зізнався, що його завчасно повідомили про те, що Генпрокуратура готує його затримання і надав Громадському документи, на підставі яких були проведені обшуки.

За даними ГПУ, Карплюк та Федорук протягом 2006-2012 років незаконно відводили земельні ділянки у власність свого оточення і потрібним людям з Києва. Зокрема, 14 гектарів лісових угідь отримав екс-заступник голови Верховної Ради Ігор Калетник.

У серпні минулого року міськголова Ірпеня Карплюк повернувся на роботу.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: