Американське місто Сан-Франциско вперше посіло першу сходинку міст з найвищим рівнем зарплат у світі. Раніше на першому місті за цим рейтингом був швейцарський Цюрих.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на щорічний рейтинг, підготовлений Deutsche Bank.

Так, середня зарплата у Сан-Франциско, з вирахуванням податків, склала 6,52 тисячі доларів на місяць. У Цюриху, який раніше посідав перше місце за розміром середнього місячного заробітку, зарплати менші на майже 400 доларів.

До 5-ки міст з найвищими у світі зарплатами входять переважно міста зі США. Так, на третьому місці Нью-Йорк (4,6 тисячі доларів на місяць), на четвертому місці Бостон (4,28 тисячі доларів на місяць), а на п'ятому — Чикаґо (4,06 тисячі доларів на місяць).

Також до переліку міст з найвищими зарплатами у світі увійшли Сідней, Осло, Копенгаген, Мельбурн та Лондон.

«Швидкий розвиток технологічного сектору США допоміг Сан-Франциско перемогти традиційні міста, що лідирували у рейтингу раніше», — йдеться у звіті Deutsche Bank.

Раніше в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі повідомляли, що середня зарплата в Україні у доларовому еквіваленті на початку 2019 року майже досягла рівня 2013 року та склала 381 долар на місяць.

Поділитись: