Життя

Між Сєвєродонецьком і Рубіжним відновили зруйнований бойовиками міст

Життя/Між Сєвєродонецьком і Рубіжним відновили зруйнований бойовиками міст
Зберегти
Вигляд

31 березня відбулося урочисте відкриття мосту через р. Борова, що сполучив два міста Луганської області - Сєвєродонецьк та Рубіжне.

Про це повідомляється на офіційному сайті голови Луганської ОДА Геннадія Москаля.

«Сьогодні, 31 березня відбулося урочисте відкриття мосту, який з’єднує два сусідні міста в Луганській області – Сєвєродонецьк та Рубіжне. Міст через р.Борова був підірваний бойовиками в ніч із 20 на 21 липня під час їхнього відступу», - йдеться у повідомленні.

«На жаль, держава не виділила на ремонт мосту жодної копійки, у Києві тільки говорять про необхідність відновлення Донбасу, а грошей на це не дають зовсім. Тому довелося згадати старий метод – «з миру по нитці – Сєвєродонецьку й Рубіжному міст», - повідомляє керівник Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.

У повідомленні зазначається, що всі роботи з відновлення мосту було проведено коштом місцевих бюджетів та підприємств.

Загалом же, в наслідок бойових дій на контрольованій Україною території Луганщини пошкоджено чи зруйновано 12 комунальних та 7 загальнодержавних мостів. За підрахунками, що наводять в Луганській ОДА на їхнє відновлення потрібно понад 220 мільйонів гривень, причому за цінами 2014 року.

Наступний міст, за ремонт якого місцева влада планує взятися найближчим часом, - через Сіверський Донець між Сєвєродонецьком та Лисичанськом.

/фото: moskal.in.ua

 

 

 

 

Пов`язані новини