Чоловічий технічний комітет Міжнародної федерації гімнастики заборонив виконувати придуманий і вперше виконаний українським спортсменом Ігорем Радівіловим стрибок

Чоловічий технічний комітет Міжнародної федерації гімнастики заборонив виконувати придуманий і вперше виконаний українським спортсменом Ігорем Радівіловим стрибок.

Про це повідомляє прес-служба FIG.

«Було прийнято рішення про заборону потрійного сальто (вперед або назад) в період з 2017 по 2020 роки», — йдеться в повідомленні прес-служби FIG.

Міжнародна федерація включила в програму Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро п'ять нових елементів. Так, один з опорних стрибків був названий на честь призера ОІ та чемпіонату світу українського гімнаста Радівілова — The Radivilov.

Прийом виконується обличчям вперед, відштовхуючись від опорного містка. Спортсмен повинен зробити потрійне сальто в повітрі перед приземленням.

Радивілов показав цей стрибок в олімпійському фіналі вправ на окремих снарядах і зайняв тоді тільки восьме місце, не зумівши чітко приземлитися.

Однак, як тоді вважали багато фахівців, не дивлячись на видовищність, стрибок The Radivilov загрожує важкими травмами.

На Олімпіаді-2012 Радівілов виграв в опорному стрибку бронзу. На чемпіонаті світу 2014 року в Китаї він став на цьому ж снаряді другим.

Раніше повідомлялося, що іменем українця Радівілова названо новий елемент у спортивній гімнастиці

Поділитись: