Війна

Міжнародні організації мають отримати доступ до затриманих у Криму – постппред України при ООН

Війна/Міжнародні організації мають отримати доступ до затриманих у Криму – постппред України при ООН
Зберегти
Вигляд

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко провів брифінг після засідання Ради Безбеки ООН, що проходило в закритому режимі.

«Вчора ми зробили формальний запит до Червоного хреста, ОБСЄ та СММ ОБСЄ в Україні, щоби отримати доступ до Криму, зокрема до 2 людей, яких росіяни затримали та називають тими, хто намагався вчинити терористичний акт», - сказав Єльченко. 

За словами постпреда, всі члени Радбез ООН за виключенням однієї країни, підтвердили позицію щодо територіальної цілісності України разом из Кримом. 

Єльченко також підкреслив фактичну відсутність доказів звинувачень на адресу України щодо начебто підготовки терактів в Криму. Раніше про те ж саме йшлося і у заяві НАТО щодо ситуації. 

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Російської Федерації заявила про затримання «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки Міністерства оборони Збройних сил України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович, 1977 року народження, житель Запорізької області.

У четвер підконтрольний окупаційній владу Криму суд Сімферополя обрав Панову запобіжний захід у вигляді 2 місяців арешту.

Разом з тим, правозахисники не мають доступу до затриманого Панова.

У четвер МЗС Росії назвало ім’я другого підозрюваного у «кримській диверсії».

Путін звинуватив Україну «в терорі»

Пов`язані новини