Коли ми купуємо новий мобільний телефон, кілька тижнів читаємо на сайтах про його переваги і недоліки. Адже смартфон – серйозна покупка.

Але чомусь ми не такі уважні, коли обираємо президента країни. В передвиборчий період ми дозволяємо політтехнологам зманіпулювати нашим правом вибору і ведемося на гасла «Якщо не наш кандидат, то популяція колорадського жука зросте в два або в чотири рази».

Щоб не розчаровуватися, варто спочатку подивитися, що саме обіцяють кандидати. Саме так завжди є шанс купити справді хороший гаджет.

Тому давайте розпакуємо програми основних кандидатів та подивимося що там всередині. Сьогодні розповімо які у них плани щодо міжнародних відносин України.

Громадське спільно із ГО Центр UA розбирає програми головних кандидатів на пост президента України та порівнює їхні плани та пропозиції щодо оборонної сфери, міжнародних відносин, інститутів влади та соціально-економічного розвитку.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID). ГО «Центр UA» була відповідальна за зміст цього матеріалу, але він не обов'язково відображає погляди USAID або уряду США.

Поділитись: