49-й Міжнародний кінофестиваль «Молодість» цього року відзначає свій 50-річний ювілей і відбудеться з 22 до 30 серпня 2020 року. Подія відбуватиметься у реальному форматі з додатковим залученням власної онлайн-платформи.

Основними локаціями кінофестивалю стануть кінотеатр «Жовтень», де буде розташований фестивальний центр з показами конкурсної та позаконкурсної програм, зокрема українських прем'єр, «Будинок кіно» – майданчик для фестивальних показів та серії майстер-класів у межах «Майстерні талантів», а також спеціально сконструйований для події кінотеатр просто неба під Аркою Дружби народів, де пройдуть фестивальні Церемонії відкриття та нагородження, покази фільмів дитячої програми «Molodist Teen Sсreen», українські прем'єри та спеціальні події.

Відкриє фестиваль фільм «Забуті» режисерки Дарії Онищенко, стрічка спільного виробництва України та Швейцарії. Її українська прем’єра відбудеться 22-го серпня, під час Церемонії відкриття 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За сюжетом тридцятирічна Ніна, вчителька української мови, через роботу чоловіка не може поїхати з окупованого Луганська і змушена проходити курси перекваліфікації. Сімнадцятирічний Андрій, який внаслідок війни залишився сиротою, намагається зв’язатися з «зовнішнім світом» і нагадати Україні, що він ще існує. Їхні дороги перетинаються, коли першого вересня Андрій потрапляє до міліції через український прапор на шкільному даху.

Остаточні умови проведення фестивалю залежатимуть від актуальної епідеміологічної ситуації у місті Київ та чинних санітарних вимог Київської міської державної адміністрації.

Поділитись: